Informujemy, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie przez Instytut Rozwoju Języka Polskiego im. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach konkursu "Wspieranie Edukacji Polonijnej i Polskiej Poza Granicami Polski 2023”.

Nazwa przedsięwzięcia:  Szkoła (bardziej) polska. Wsparcie oświaty polonijnej w okręgu konsularnym Konsula RP w Manchesterze (I)

Kwota dotacji:

w 2023 r.: 21 515,00 PLN

w 2024 r.: 20 639,00 PLN

Całkowita wartość przedsięwzięcia:  811 400,00 PLN

Przedsięwzięcie  „Szkoła (bardziej) polska. Wsparcie oświaty polonijnej w okręgu konsularnym Konsula RP w Manchesterze (I)” polega na wsparciu szkół polonijnych poprzez dofinansowanie kosztów wynajmu pomieszczeń, wynagrodzeń nauczycieli, ubezpieczenia i innych kosztów funkcjonowania.

Kwota dotacji:

w 2023 r.: 21 515,00 PLN

w 2024 r.: 20 639,00 PLN

Całkowita wartość przedsięwzięcia:  811 400,00 PLN

Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”

Informujemy, że nasza szkoła otrzymała dotację ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022.

Nazwa zadania publicznego:  : Szkoła (bardziej) polska. Wsparcie oświaty polonijnej w Anglii w regionach South East, East Midlands, East i South West

Kwota dotacji: 20 000,00 PLN

Całkowita wartość zadania publicznego: 486 600,45 PLN

Zadanie publiczne Szkoła (bardziej) polska. Wsparcie oświaty polonijnej w Anglii w regionach South East, East Midlands, East i South Westpolega na wsparciu szkół polonijnych poprzez dofinansowanie kosztów wynajmu pomieszczeń, wynagrodzeń nauczycieli, ubezpieczenia i innych kosztów funkcjonowania.

Latest comments

14.12 | 16:06

Serdecznie dziekujemy za serdeczne przyjecie I smaczny poczestunek ,mamy nadzieje ze bedzie to poczatek owocnej wspolparcy miedzy polska szkola a Lincolnshire police . Wesolych swiat zyczy PCSO DAVY

28.04 | 14:53

Dzień dobry. Dopiero dzisiaj dowiedziałam się , że jest Polska szkoła w Spalding. Czy jeżeli wyśle aplikacje w poniedziałek to będzie szansa na miejsce?