Pani Justyna SERDECZNIE ZAPRASZA NA RODZINNĄ ZABAWĘ Z OKAZJI DNIA DZIECKA, połączoną z Dniem Mamy i Taty. Już 28.05 o godzinie 16 spotykamy się w Common Hall w Spalding.

To wspaniała okazja, by móc wspólnie spędzić czas z dzieciakami. W trakcie zabawy będzie muzyka,, tańce, konkursy. Oprócz tego będzie tak jak poprzednio- stolik z craftami oraz malowanie twarzy. Czas umili nam Myszka Miki, a także. Za posiłki odpowiedzialne będą jak zwykle niezawodne dziewczyny z Termomixa- a kto go jeszcze nie ma- świetna okazja popróbować i zobaczyć co może to urządzenie:)  Nie zabraknie również ciepłych i zimnych napojów oraz ciast:)

A w międzyczasie, pyszne lody dla każdego malucha:)

W tym dniu oglosiny rowniez zwyciezcow w konkursie plastycznym- informacje w ponizszym linku- UWAGA CZEKAJA WSPANIALE NAGRODY!!https://www.facebook.com/102135332350904/posts/144319284799175/

Zapisy pod nr telefonu 07828675667

1 dziecko- 12£

2 dzieci-22£

3 dzieci-30£

Dorosly-2£, 2 doroslych- 3f, 3 doroslych, 5f

Zamkniecie szkoly dnia 30.04.2022

Ze względu na remont  dachu niestety musimy odwołać zajęcia 30 kwietnia. Bardzo przepraszamy!

Zapisy na kolejny rok szkolny

Rozpoczelismy zapisy na kolejny rok szkolny 2022/2023!    Wszystkich chętnych, którzy chcą zapisać swoje dziecko do     Polskiej Szkoły Sobotniej im. F Chopina w Spalding, prosimy, aby pobrali formularz rejestracyjny, który dostępny jest na naszej stronie internetowej www.szkolaplspalding.co.uk w zakładce ’’informacje i zapisy’’- Aplikacja. Wypełniony forlarz prosimy przesłać na adm.szkolaplspalding@gmail.com

Informujemy, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.

Nazwa zadania publicznego: Wsparcie utrzymania i funkcjonowania szkół polonijnych w Anglii w regionach: West Midlands, East Midlands, Nort West i North East

Kwota dotacji: 18 000,00 zł

Całkowita wartość zadania publicznego: 856 228,60 zł

Zadanie publiczne Wsparcie utrzymania i funkcjonowania szkół polonijnych w Anglii w regionach: West Midlands, East Midlands, Nort West i North East polega na wsparciu szkół polonijnych poprzez dofinansowanie kosztów wynajmu pomieszczeń, wynagrodzeń nauczycieli, ubezpieczenia i innych kosztów funkcjonowania.

Dofinansowanie Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” za rok 2020

Drodzy Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła otrzymała £2141.95 dofinansowania ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w 2020 roku

Stowarzyszenie “Wspólnota Polska” jest organizacją pozarządową powołaną w lutym 1990 roku z inicjatywy marszałka Senatu RP wspierającym instytucje polonijne na całym świecie.

W imieniu Dyrekcji i Zarządu Szkoły oraz w imieniu uczniów naszej szkoły, pragniemy gorąco podziękować Stowarzyszeniu “Wspólnota Polska” za udzielenie naszej szkole refundacji w ramach projektu “Wsparcie działalności polskich szkół uzupełniających w Wielkiej Brytanii.” finansowanego ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w 2020 roku

Podobnie jak w ubiegłym roku dofinansowanie w pełni zostanie spożytkowane na pokrycie części kosztów wynajmu pomieszczeń szkolnych, zakupu pomocy dydaktycznych.

Dofinansowanie 2019

Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”

Szkoła otrzymała dofinansowanie od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2019r.

Otrzymaliśmy  2092,68 funtow  za wynajem szkoły oraz ubezpieczenie.

Serdecznie dziękujemy Wspólnocie Polskiej za pomoc!